O Nas

 

  Joanna 

Psiara jakich mało. Od lat związana z czterołapnymi futrami. Kocha góry, lubi się wspinać. Najlepsza forma spędzania wolnego czasu to aktywność fizyczna- wspinaczka, bieganie, jazda konna. W domu lubi dobrą fantastykę i kubek gorącej herbaty. Wakacje najczęściej spędza pod namiotem z dala od cywilizacji.

 

 

 Atrey

Owczarek australijski urodzony, jakże by inaczej 1 kwietnia 2009 roku w małej czeskiej miejscowości. Mój prima aprilisowy chłopak. Kudłaty stworek, który uwielbia się przytulać. Atrey pomimo już 9 lat jest w bardzo dobrej kondycji. Mój pies sportowiec. To z nim przez wiele lat jeździłam i zdobywaliśmy wspólnie nagrody na agilitowych zawodach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Uwielbia długie spacery, ale najbardziej cieszy się z dwóch rzeczy- możliwości ciągnięcia roweru i moczenia tyłka w każdej napotkanej wodzie.

 

 

 

   Shadow

Shadi to córka Saszki, siostry Atreya. Urodziła się 11.07.2013. Moja dziewczynka, przy której porodzie byłam. Pełen wulkan energii. Jej ulubionym zajęciem jest rozprawianie się z każdym szarpakiem w domu i wciskaniem go każdemu do zabawy, uwielbia się przeciągać i często zachęca do tej zabawy Atreya. Shadi lubi bikejoring. Najlepiej jednak współpracuje nam się razem biegając. Mamy wtedy doskonałą ścieżkę porozumienia. Ja poprawiam swoją sprawność fizyczną i zrzucam zbędne kilogramy, a ona traci nadmiernie nagromadzoną energię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.