Dogtrekking Lubliniec 14.04.2018

Dogtrekking Lubliniec 14.04.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W minioną sobotę mieliśmy okazję uczestniczyć w imprezie organizowanej przez www.dogtrekking.com.pl. Razem z Atrey’em i Shadow mieliśmy do pokonania dystans 25 km. Udało Nam się go ukończyć z całkiem zadowalającym wynikiem 4h 26 min.

Owczarki dzielnie się spisały. Pierwsze parę kilometrów przebiegliśmy, kolejne przeszliśmy szybkim krokiem. Co niestety u Mnie skutkowało dużą ilością zakwasów przez kolejne dni. Sama impreza bardzo fajna i udana. Cała trasa szła praktycznie przez Lubienieckie lasy. Duży plus za to dla organizatorów. Na trasie spotkałam może garstkę ludzi, którzy nie uczestniczyli w imprezie.

Trasa bardzo łatwa w nawigowaniu, nie było szans, żeby zgubić drogę. Przyznam szczerze, że tu się trochę rozczarowałam, bo pamiętam jak byłam w Przesiece, to trzeba było się trochę nagłowić, żeby w dobrą stronę pójść i nie wypaść z trasy.

Na trasie poznaliśmy dwie bardzo sympatyczne dziewczyny Agatę i Magdę ze swoimi psiakami. Dziewczyny towarzyszyły Nam praktycznie przez całą trasę. Lubię takie imprezy, ponieważ poznaje się tam mega dużo ciekawych ludzi.

Atrey i Shadow zadowoleni z tak długiego spaceru. Przyznam, że myślałam, że Shadow Mi padnie, ale ta suka chyba nie do zabicia.

Mam nadzieję, że uda Mi się w tym roku wpaść jeszcze na imprezę organizowaną przez dogtrekking.com.pl.

Żebyście chociaż trochę poczuli klimat dogtrekkingu zapraszam Was na krótki filmik.

P.S. Finisz nie został tak przerobiony, kamerka odmówiła posłuszeństwa…

Zdjęcia by dogtrekking.com.pl

 


     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.