Hard Dog Race 2018 Zawiesiuchy, Polska.

Hard Dog Race 2018 Zawiesiuchy, Polska.

W tym roku, kolejny raz miałam przyjemność startować w Hard Dog Race. Impreza ta, to połączenie czegoś co lubię – biegów przeszkodowych i psa. W biegu tym razem startowała zarówno Shadow, jak i Atrey. Shadow biegła ze mną i uzyskałyśmy czas 56 min 23 sek, Atrey biegł z Agnieszką i byli tylko o 0,05 sek gorsi 😛 Niestety Atrey już nie jest w stanie popylać tak szybko jak kiedyś, więc biegłyśmy sobie na lajcie. Spokojnym truchtem dotarliśmy do mety.

 

 

 

 

 

 

 


Dużym plusem w tak ciepły dzień była duża ilość wody na trasie. Co chwila przyjemna kąpiel. Więc psy były zachwycone, Agnieszka trochę mniej.

Jedynym rozczarowaniem na biegu było brak fajnych przeszkód, takich jak w zeszłym roku. Krata pod którą trzeba było przepłynąć z psem idealnie sprawdzała relację psa z przewodnikiem, oraz odwagę, zarówno przewodnika, jak i psa.

Dobra pogoda sprawiła, że bieg był bardzo przyjemny. W zeszłym roku z powodu obfitego deszczu człowiek bardzo się ślizgał i musiał uważać na podbiegach i zbiegach. Tu takiego problemu nie było.


Oba oziki poradziły sobie bardzo dobrze z przeszkodami. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda mi się zawitać na jakąś ich imprezę.

 

Wszystkie zdjęcia są efektem pracy wielu fotografów, bardzo im dziękuję za taką pamiątkę.
Zdjęcia autorstwa: HDR, Justyna Gettel, Fitmin, Sali.pl, Michał Jaqbiak, Pozytywnie Zakręceni.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.